Loading...

HAKKIMIZDA

KAPLAN PLASTİK
ANASAYFA / KURUMSAL / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1979 yılında kurulmuş olan kaplan plastik, kurulduğu günden beri izlemiş olduğu yenilikçi, sürdürülebilir ve hep daha iyisini üretme politikası sayesinde Türkiye’nin en büyük plastik ambalaj firmalarından biri haline gelmiştir. Bugün Kaplan plastik olarak müşterilerimize sunduğumuz süreklilik gösteren, yüksek kalitede ürün ve servisimiz sayesinde ambalaj sektöründe en güvenilir ve güçlü firmalardan biri olmaktan büyük kıvanç duymaktayız.

Profesyonel, pozitif, genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla güçlükleri kolayca aşarak çeşitli Avrupa ülkeleri ve tüm Türkiye'de, verdiğimiz hizmetle müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlıyoruz.

Her geçen gün değişen müşteri ihtiyaçlarının getirdiği rekabet koşullarını yakalamak ve müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek amacıyla yapılan tüm çalışmalar Kalite Yönetim Sistemimiz kapsamında yürütülmektedir.

Kaplan plastik sadece pazar ihtiyaçlarını karşılayan bir firma değil, üretmekte olduğu doğa dostu ürünler ile de sektöre ve çevreye katkı sağlayan çevre dostu bir kuruluştur.

Sahip olduğu yenilikçi kültürüyle farklılık yaratan kaplan plastik; nitelikli insan kaynağı, geniş satış ağı, yüksek ürün kalitesi, sağlam temeller üzerine kurulmuş bilgi sistemleri ve güçlü yapısıyla sektöründe bugün önemli pozisyonunu korumaktadır.